| Puishor13 a întrebat:

Daca ai locui in desert..cum ti-ai petreci o zi din viata ta?

6 răspunsuri:
| Lala a răspuns:

Probabil ca mi-as petrece ziua cautand umbra laughing

| OnuOnulică a răspuns:

As călatori mult pe acolo!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

M-as muta in Bucuresti, poti fi considerat in desert daca n-ai prieteni

| NYK4u a răspuns:

Caut apa, apa apa apa apa aaaapa aaa... si nu gasesc. Asa ca m-am hotarat O SA INOT PRIN NISIP. laughing)

| DanielCosmin827939 a răspuns:

1)as sta la soare fumand un joint cu gust de capsuni si ascultand la casetofon toate albumele de la 2pac, jay-z, ice cube, pana cand as da de o pestera in care as cauta apa si as dormi acolo.

2)as suna la Politia Americana sa vina sa ma ia.

| k1duTzuu a răspuns:

Poi, as enerva cativa baieti in asafel incat sa fiu putin gauritlaughing de arme. si ma duc la fier vechi sa scot gloantele din mine pentru a le vinde, si banii ce.i scot pe gloante i.as da pe apa laughing