| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ultima ta zi de viata! Cum o petreci?

4 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

:o ultima? cine a zis asta?:o ma sperii.stii sigur?

aaa...te referi la "sfarsitul lumii". sincer eu nu cred in asta. orice ar fi.vine vine, nu vine, nu vine si gata.

oricum nu sunt o fire superstitioasa.smug

doar Dumnezeu stie cand se va intampla asta, nu avem de unde sa stim noi.
eu as zice sa stai linistit/a.
pa-pa

| CatMeadow a răspuns:

Ma f... cu cinevarolling on the floor

| vasyutza a răspuns:

Cine a zis asta e un pampalau.probabil pe ntru ei e sf lumi maine...dar noi traim.aia sunt handi.pun [pario ca maine ma trezesc viehappylaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing.vie ddee tot nu se intampla nich stati linistiti si chefutilaughing daca e ceva.incepteti din seara asta ca nu se stielaughinglaughinglaughinglaughing:laughinglaughing

| xLovLySmiLe a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va fi va fi doar inceputul unei noi lumi