| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Hei! Am raspuns la o intrebare, am luat fundita (yaaay!), deci aveam 16. Acum am intrat pe profil si am doar 15, iar intrebarea aceea a disparut. Daca intrebarea a fost stearsa mi se retrage fundita?

Răspuns Câştigător
| Zuzazozo a răspuns:

Din pacate da! sad

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, aşa că te sfătuiesc nici să nu răspunzi la întrebările care încalcă regulamentul. E timp pierdut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este logic faptul ca daca a fost stearsa intrebarea, automat sunt sterse si restul.Cum sa existe raspuns sau funda, fara intrebare?