| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai vrea sa vezi niste animale luptandu-se(chiar si fara motiv, din habitate diferite) care ar fi acelea? ex: elefant vs rinocer, urs vs leu etc

5 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Ce fantezii de zoofil ai. Elefant vs şoarece intr-o arenă romană.

| Doomnezeu123 a răspuns (pentru ZvT):

laughing eu vreau sa fac niste animatii 3D mistocarule

| geo675 a răspuns:

Zoofil...mdap.ar fi un rinocer si un porcusor de guineea in mall

| Doomnezeu123 a răspuns (pentru geo675):

Dupa mentalitatea ta toti care fac documentare despre animale sunt zoofili?
Mai avem si pretentii de Uniune Europeana cand avem astfel de oameni in tara...

| geo675 a răspuns (pentru Doomnezeu123):

Cum spui tu...