| alexandra19961996 a întrebat:

Daca am abonament si folosesc wifi-ul fac cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
| Dimeth0988 a răspuns:

Nu deoarece wifi-ul e gratis daca nu prinzi o retea wifi si stai pe net faci cost suplimentar, dar poti sta gratis pe net daca prinzi wifi.

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu. happy

| LarisaDragomir a răspuns:

Nu,nu costa deloc suplimentar.Iti zic sigur, si eu folosesc.
Nu costa deoarece tu cu wifi-ul de fapt iti "tragi" internetul.Internetul de la abonament este dat de reteaua ta si costa. Sper ca te-am ajutat.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Nu,daca e wifi-ul tau. Funda?

| joker0 a răspuns:

Nu faci nici un cost dar asigurate ca ai wifi-ul pornit caci altfel faci cost. funda