| Mikasa a întrebat:

Daca am media 10, dar anul acesta nu voi mai merge la nici o olimpiada voi mai avea bursa de merit?

5 răspunsuri:
| adrian1419 a răspuns:

Da, eu n-am mers la olimpiade dar cand am mers n-am primit bursa si am avut si media 10 iar cand nu ma duc am avut media 9, 97 si primesc bursa LOL

| danielut a răspuns:

Oficial bursele merg de la 8, 50 si 10 la purtare. insa olimpiadele maresc suma 400-1200 lei normal plus 100-200 lei olimpiade

| LuluGirl a răspuns:

Categoric. Eu am media 10 si nu am mers la olimpiade si am bursa big grin :* Olimpiadele sunt pentru 10 la o materie daca mergi la o olimpiada iti da 10 si atatoh go on pentru un 10 nu merita.

| danielut a răspuns (pentru LuluGirl):

Conteaza pentru portofoliul elevului care este a 3 parte din nota admitere liceu

| LuluGirl a răspuns (pentru danielut):

Asta stiu ca, conteaza. Dar tot ii da bursawinking