| euuuu_3828 a întrebat:

Daca am un punct scazut la purtare la mate (cu stiloul) ce as putea face? media generala e 10. spuneti-mi. daca as putea vorbi cu proful, el poate face ceva?

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Punctul este scazut la mate sau la purtare pana la urma?

| dollydee a răspuns:

Media la purtare se incheie abia la sfarsitul semestrului, atunci se face un consiliu si vor fi intrebati, si pusi sa semneze toti profesorii care iti predau, daca sunt sau nu de acord cu scaderea notei la purtare. Cred ca situatia se poate remedia daca incerci sa vezi unde ai gresit, si daca discuti cu profesorul respectiv ca sa te ierte... eventual poti implica si un parinte, in cazul in care consideri ca ai fost nedreptatit.