| NaNe_8041 a întrebat:

Daca ati avea sansa de a pleca in strainatate; unde v-ati duce? sau ati ramane in romania?

Răspuns Câştigător
| Min4 a răspuns:

Cred ca eu m-as duce in India sau in Japonia...bine dar acum depinde si de bugetul pe care il ai si ce culturi iti plac...Parisul e interesant si Italia, deci daca as avea aceasta oportunitate nu cred ca as ramane in Romania cu siguranta chiar daca asta ar fi pentru o perioada scurta de timp happy

10 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Sall! Eu cred ca as profita de ocazie si m-as duce in Grecia. Dar nu as uita de tara mea, locul unde m-am nascut.
As pleca unde prin Europa.(Spania, Suedia, Germania)
Pa-pa!kiss
Dac consideri ca am rasp. bine imi dai funda?happy
wave

| ExtraSakadat a răspuns:

UK sau Franta

| Raluuuuu a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa parasesti tara fiindca in strainatate sunt traiuri mult mai bune.si daca ar fi sa aleg, m-as duce in marea britanie!
-succes-

| Maryabaii a răspuns:

As pleca in anglia sau un SUA sau in germania deoarece in Romania nu mai sunt sanse sa se lucreze cum trebuie si platiti ca restul lumii.

| LLLLLLLL a răspuns:

As pleca in Anglia.

| MrHaipa a răspuns:

Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as pleca in Spania sau in Koreea smug

| simo_8168 a răspuns:

In paris

| Allé_3818 a răspuns:

In Spania sau Italia la roma ca am pe cineva acolo.

| KidoPink a răspuns:

Eu m-as duce in Elvetia, fiindca Romania e de ***...