| MaryLoveAnime a întrebat:

Daca ati putea fi orice, ce ati fi? eu as prefera sa fiu un personaj din anime(nu e pre posibil).

Răspuns Câştigător
| AAAA31 a răspuns:

Si mie tot un personaj din anime mi-ar placeahee hee

un personaj ca cele din Naruto sau unu slice of life

si ultima varianta ar fi sa fiu vampir

12 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

As vrea sa fiu un animal mic si dragut care poate sta degeaba far stressul ca in 5 zile are examen big grin

| Teo a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu un actor, dar si cantaret in acelasi timp(cum este Joe Jonas).Cam atat.big grin

| Plague a răspuns:

Doavada de imaginatie ar fi sa fii ceva original, nu inventat de altul (nu vreau sa fiu rautacios, doar realist). Eu as vrea sa fiu...multe, nu toate sunt imaginative, dar toate ar fi misto in felul lor. Sa fiu un vulture, un peste(animal), un peste[(meserie) glm x) ], cateva personaje din jocuri, cateva din filme/anime, un samurai, un gladiator pe vremea lui Spartacus, un sfant, un pustnic, un om intelept, un artist talentat, un crestin model si nu in cele din urma un om in adevaratul sens al cuvantului. Dar cum vreau prea multe ma multumesc cu a fi doar eu insumi.

| ShowTim3 a răspuns:

1.O amiba
2. Purice de balta.
3.O piatra
4.Un copac
5.Om de afaceri
6.Medic ginecolog laughing
7. Jucator profesionist de Poker
8.Un BMW
9.O nuca de cocos
10.Un dildo cu luminite laughingrolling on the floor (urata asta scuze nu m-am putut abtine )
11.As vrea sa fiu undeva, mai exact in Rai tongue
12. Si nu in cele din urma, as vrea sa fiu un copil de 4-5 ani happy\
13.As vrea sa fiu criminalul din Vineri 13 laughing glumesc nu pot sa omor nici o musca.
14.As vrea sa fiu ceea ce sunt acum!

| MaryLoveAnime explică:

Multumesc,thekillerboyka.

| thekillerboyka a răspuns:

:X ce imaginatie ai imi place mult de tot cum gandesti! Mie mi-ar placea sa fiu un razboinic albastriu cu privire taioasa si cu o sulitza imensa si grea cu care pot za zdrobesc practic oamenii :X

| irbis a răspuns:

Sa stii ca este posibil sa fii personaj anime - cosplay. Cauta pe google. Si ca sa raspund la intrebare, as fi eu insumi pentru ca eu pot fi orice, pot face orice.

| irbis a răspuns:

E posibil. Ai auzit de cosplay?
Eu as vrea sa fiu... eu. dar nemuritor.

| Twatwaffle a răspuns:

GUYZ,Inuyasha rullez!-__-

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Un vampir

| LoveAnime4ever a răspuns:

Si eu mi-as dori sa fiu un personaj din anime-uri!
Dar as vrea sa mi-l imaginez singur!
Sa fie asa cum vreau, fata, ochii, parul, puterile, scoala si inca multe altele

| r0xaa a răspuns:

O sirena:X