| pauladrian_2984 a întrebat:

Daca aveti FIFA 2010 si vreti patch-ul care introduce in joc echipele din ligile 1, 2, 3, 4, il puteti downloada de aici: http://www.onlinestudent.ro/......nload-aici
Patch-ul contine:
Liga 1: 18 echipe
Liga 2: 36 echipe (18 echipe din Liga 2 Seria 1 si 18 echipe din Liga 2 Seria 2)
Liga 3: 36 de echipe (18 echipe intr-o serie Est si 18 echipe intr-o serie Vest)
Liga 4: 3 echipe (disponibile pentru amicale, turnee si eventuale transferuri in Manager Mode)
22 de echipe clasice
Cupa Romaniei (toate echipele din Liga1, Liga 2 si Liga 3 participa)
Liga Clasica (disponibila din modul Tournament – Rest of the World)
Cupa Clasica (disponibila din modul Tournament – Rest of the World)
4 piese romanesti: Skizzo Skillz (Jaf Armat cu Drei Ros, Pierdevara si Gandul poate ucide cu Grasu XXL) si trupa In Probe
Echipamente acasa/deplasae/portar/rezerva
Steme echipe
Steaguri refacute pentru toate echipele
Reclame reale romanesti
Numere personalizate (fonturi reale) pentru toate echipele din Liga 1 si Liga 2, plus 8 echipe din Liga 3
Ziar Gazeta Sporturilor pentru Manager Mode
Antrenori romani cariera
4 arbitri romani
Sunete pentru galeriile echipelor sunetele pentru galeriile echipelor FC Brasov, CFR Cluj, Dinamo, Gaz Metan, Otelul, Poli Iasi, Rapid, Steaua, FC Timisoara, U Craiova, Unirea Urziceni, FC Vaslui, Farul, FC Botosani, Petrolul, U Cluj si UTA Arad
106 fete reale pentru jucatori
39 stadioane
8 echipamente pentru arbitri
Noul format Europa League. Atat Champions League cat si Europa League au fost modificate pentru a permite tuturor campionatelor europene din Fifa 10 sa trimita echipe in aceste competitii, totul bazandu-se pe coeficientii reali ai UEFA pentru sezoanele actuale.

12 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Nu ne trebuie. apare 2011

| Lucian_4316 a răspuns:

E simplu sa dai copy iar apoi paste
chiar si pentru cineva ce nu a mai vazut calculator in viata lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trasferurile din vara pentru fifa 2010 rlspv2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tarre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.am si eu nevoie de un rasp urgent.de ce nu-mi merge la manager mode mai mult de un sezon.imi da error mesage.de ce?

| benga94 a răspuns:

Cep pentru fifa 2010 stie careva?

| alex_8783 a răspuns:

Mersi pentru patch.
unde sa-l pun?

| sergiubosu a răspuns:

Unde gasesc patch pentru fifa 10 cu tranferulire din 2012

| nokiac1 a răspuns:

Buna. De ce cand dau clic pe( descarca fisier) imi Aapare 503 Service Unavailable, No server is available to handle this request. Ami poate spune cineva va rog frumos lasati-mi un raspuns daca stiti va rog mult

| nokiac1 a răspuns:

Buna. De ce cand dau clic pe( descarca fisier) imi Aapare 503 Service Unavailable, No server is available to handle this request. Ami poate spune cineva va rog frumos lasati-mi un raspuns daca stiti va rog mult

| Hamurariu_Robert_Florentin_1972 a răspuns:

Buna, banuiesc ca sant foarte intarziat cu doleantele mele de a primi de pe fifpro anumite date legate de a downlada de pe net RLSP 2010 v2 sau patch-ul addonFete 2 fifaro (3), dar as fi mai mult decat recunoscator pentru. un pic de ajutor sau sfat daca mai am vreo sansa sa le primesc dupa attatia ani.Am inteles ca don 2014 site-ul fifpro Romania a incetat activitatea.
Cu respect, Robert