| Yn_Alex_1989 a întrebat:

Daca ma conectez la wireless cu laptopul imi arata in colt in dreapta un semn al exclamarii intr-un triunghi si nu pot sa ma conectez pe nici un site ce trebuie sa fac

1 răspuns:
| Inaisa a răspuns:

Deconecteaza-te si daca e dizpozitivul wirelles al tau il poti restarta. Astepti 1-2 minute in cazul asta pana a redeschide laptopul si dupa, daca tot asa iti apare, acelasi triunghi galben, poti deschide un browser si sa il lasi timp de un minut asa. Sper ca te-a ajutat raspunaul meu happy Eu am laptop Samsung slim cu win8 si de multe ori patesc asta.