| anonim_4396 a întrebat:

Daca merg in Waterpark si imi iau mancare si bautura de acasa, ma controleaza sa vada daca am ceva la mine?(Sa.mi raspunda cei care au fost acolo). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AndreeaBaby22 a răspuns:

Daca vrei sa iti iei ceva de mancare sau de baut, ar trebui sa fie ceva mic, ceva care sa nu iasa in evidenta pentru ca in toate Aquapark-urile sau Aquamagic vei si intrebat sau poate controlat daca ai mancare din exterior la tine. Asa ca mai mult de un corn ( sau ce vrei sa iti iei ) si o sticla de jumatate de litru nu ar trebui sa iti iei la tine.

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Nu te va controla nimeni, dar ai grija sa nu fie ceva voluminos, sa iasa in evidenta.
O zi buna.