| Vania12 a întrebat:

Urmeaza sa merg la niste cursuri de coafor, credeti ca este necesar sa.mi iau un cap de manechin si sa lucrez acasa pentru a invata mai multe coafuri? Sau e o irosire de bani?

Răspuns Câştigător
| petrusmadalina a răspuns:

Eu cred ca ai avea nevoie de manechin caci daca vrei sa evoluezi trebuie sa faci niste compromisuri.Trebuie sa exersezi si acasa ca si in orcare alt domeniu:dans, muzica, tenis, ...matehappy

P.S.s-au poti sa rogi niste prietene sa te ajutewinking

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Eu zic ca daca vei merge la cursuri ai putea sa ii intrebi pe profesorii de acolo ei vor sti ce sa iti zica. au experienta, acolo vei face practica deci nu cred ca toate cuafezele ai avut manechin laughing) Bafta!