| AlliCe a întrebat:

Dati exemple de momente stanjenitoare din viata voastra.

6 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Pai...
Anul' trecut, in tabara, in ultima seara, ne pregateam pentru petrecere, la care au participat toti cei din vila. Noi, fetele, ne'am machiat si ne'am aranjat parul una alteia. Eu, care aveam atata in credere in fata care ma machiat, nu m-am uitat in oglinda.

Cand am intrat in sala de bal, toti se uitau la mine ciudat, dar eu am crezut ca se uita pentru ca arat minunat. Asta m-a facut sa am incredere in mine totala si am inceput sa vorbesc cu toti baietii de acolo. Acea fata ma daduse cu un fond de ten foarte deschis desi eu sunt mai brunetica. A folosit o gramada de fard mov foarte inchis si un ruj maro spre visiniu chatterbox.

Concluzie: aratam jalnic si m-a vazut toata scoala care a fost in acea tabara. Acum fiind a 8, majoritatea inca mai rad de mine pe hol, in pauza oh go on. Da' am inceput sa ma obisnuiesc, nu ma mai deranjeaza.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Cand am mers cu trotineta si am cazut in balta

| Alecsanndraa a răspuns:

Intrebarea?
daca tot nu ai o intrebare serioasa decat asa de plictiseala macar formuleaz-o ca o intrebare!happy_

| VadMelodii a răspuns:

Am sarit mai demult cu BMX-ul si mi-a venit cadrul de la BMX in cap laughing

| danutzzz1992 a răspuns:

Cand ma scoate la tabla la mate big grin

| Katherine † Pierce a răspuns:

Intr-o zi, cand eram mai mica si venisem obosita de la scoala, liftul nu m-a dus la etajul 3 ci la 4...si am intrat in casa vecinului laughing