| BananaSuparata a întrebat:

Dati-mi filme horror, cel mai horror are funda... scrieti doar 1 FILM / Persoana! Ma voi uita la toate si cel mai horror are funda. Vreau sa tremur la ele!

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

The shutter (2004, varianta tailandeza)

| BananaSuparata explică (pentru Ecou):

Foarte horror filmu, mersi mult! Si mrsi celor lalti pentru filme!

| Ecou a răspuns (pentru BananaSuparata):

Cu placere!

7 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

1.The Others
2. The grudge
3. Mirrors
4. Paranormal activity
5. Silent hill
6. Insidious
astea sunt doar cateva care mie mi-au placut insa lista poate continuaaa mult!

| iEmonel a răspuns:

Mega Shark vs Giant Octopus. Daca vrei sa tremuri nu da drumul la caldura. thinking

| ZvT a răspuns:

Mirrors... baga-ti funda-n fund.

| Alecsyyya a răspuns:

The Grudge

| Trolli a răspuns:

Dawn of the Dead, Night of the Living Dead, 30 Days of Night, Black Christmas, The Ring, Salem’s Lot.

Întrebări recente