| lila36 a întrebat:

Dati-mi idei de jocuri care le putem juca in doi sau in mai multi

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Eu ti-as da niste idei pentru niste jocuri pe care le-am putea juca in doi dar nu stiu daca ai curajul si varsta potrivita. De exemplu : table laughing

| BoAfan a răspuns:

Carti=macaua,septica.
sah
reme

| GusWaters a răspuns:

Poker pe dezbracate,blackjack pe dezbracate,barbut pe dezbracate, whist pe dezbracate, sticluta.

| noktambul a răspuns (pentru GusWaters):

Mai, inteligentule, ai un id de te apuca diareea. Vrei libertate pe internet? Pai daca ar fi toti surferii pe net ca tine, in secunda zero as iesi in strada sa strig in favoarea ACTA laughing

| GusWaters a răspuns (pentru noktambul):

Mai,geniule,tu ai auzit de trolling? Eu asta fac cateodata,cat o ard pe internet,si chiar si cu ACTA trecuta nu o sa se impuna sfarsitul trolling-ului,doar al proprietatii intelectuale copiate fara aprobarea porcilor in costum.Ah,si citeste ACTA,inainte sa te duci in piata sa strigi pro,are o gramada de prevederi complicate, si ce e complicat si ascuns in acelasi timp, nu poate fi benefic.Iar ID-ul l-am pus in urma unui pariu cu o utilizatoare.Te-am tucat!

| AmeliaEisenhower a răspuns:

Flori fete si baieti big grinbig grin dar nu pe dezbracate laughing)

| qwerty13n a răspuns:

Depinde ce jocuri. pe calculator?