| mia100خوبصورت a întrebat:

Dati-mi niste modele de bratari ale prieteniei. Cele mai multe si mai rare primesc funda.

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| FaraSareDoi a răspuns:

Intră pe www.friendship-bracelets.net şi vezi acolo toate modelele posibile şi imposibile cu tutoriale. Fundă?

| SucDeGuava a răspuns:

Http://beyondbracelets.net/ Aici gasesti modele de la incepator pana la avansat. Am facut si eu cateva de aici si mi-au iesit super. Succes!

| Reenesme a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Eu fac din acestea...sunt cele mai usoare si foarte frumoase.le poti face in ce culori si cate vrei tu, iar daca vrei sa stii cum se fac intreaba sa iti voi spune. http://www.google.ro/......tp?/imgres sper ca te.am ajutat un pic. Succes!:)

| mia100خوبصورت explică (pentru Reenesme):

Le stiu pe ambele...

| Reenesme a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Pai tu ai vrea in genul acesta..de impletit? sau altfel?

| mia100خوبصورت explică (pentru Reenesme):

De astea, dar modelul il stiu.

| Reenesme a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Ok atunci voi cauta alt modelhappy