| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Dati-mi si mie cat mai multe idei( as prefera peste 20-30) ce sa fac sa nu ma plictisesc toata ziua si pe afara si in casa.Mentionez ca sunt singur si nu. pot iesi cu prietenii ca nu vor si in casa cat mai multe.Dau funda pentru cele mai multe si bune!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cam asa e si la mine laughing. Eu ma uit la filme, ma mai joc pe pc cateodata, ma uit la serialul Supernatural, ma antrenez si mai invat chestii despre pc, deoarece vreau sa fac o cariera in domeniul IT. Bafta si distractie placuta laughing! Si ideile lui valoaresitupeu sunt bune big grin.

| Joker1305 a răspuns:

Pai...
*Poti sa te joci jocuri pe pc
*Uita-te la un film
*Poti sa te apuci sa te uiti la un serial(iti recomand "The walking dead" si "Z Nation"
*Citeste o carte
*Daca esti baiat, poti sa te antrenezi ca sa faci muschi
*Incearca sa construiesti ceva (din lemn sau carton)
*Ai putea sa stai pe TPU si sa ajuti alti utilizatori
*Daca ai animal de companie, incearca sa-l dresezi big grin
*joaca-te pe telefon/tableta
Nu mai am alte idei laughing Sper ca te-am ajutatwinking

| YulyaFlorentina a răspuns:

1.Incearca un joc pe pc (Metin2, Need For Speed, etc.).
2.Asculta muzica.
3.Stai pe o pagina de socializare (Twitter, Hi5, Facebook, etc.).
4.Priveste o emisiune Tv (Neata cu Razvan si Dany, etc.) sau un film (You're next, The immposible, Canon, etc.)
5. Poti sa faci farse la telefon.
6.Nu mai stiu nimic. sad

Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| valoaresitupeu a răspuns:

Nu fi monoton :
-de ce sa te uiti la un film cand poti sa faci tu unul? Cu, camera de la tel. filmeazate facand ori ce iti trece prin cap.
-Afara fa farse oamenilor. Daca esti la bloc mai bine, arunci cu lucruri in ei...
-Iti creezi conturi pe site-uri de copii si inventezi povesti ca sa iti bati joc de ei.
-Iesi cu, cainele tau la o plimbare. Daca nu ai caine iei : pisica, papagalul, porcul tau si le creezi un labirint prin casa sau cam asa ceva.
-Stai si te gandesti ce ai chef sa faci.
Bafta, sitiu ca am scris numai tpenii dar eu asa scap de plictiseala!

| CartofiorDulce a răspuns (pentru valoaresitupeu):

Asta e spiritul! Si eu fac asa laughing Multa lume zice ca-s o ciudata, dar eu sunt ok cu asta, imi place big grin