| adeadelina9998 a întrebat:

Dati-mi si mie link-uri cu fanfic-uri( fanfiction-uri) despre One Direction in romana. FUNDA!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| jedfan a răspuns:

Http://onedirectionstory11.blogspot.ro/2012/06/capitolul-3-old-friend.html este al meu sper sa iti placa...mai am de scris la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lua-i-ar naiba de One Direction, nu va mai tineti dupa cururile lor siliconate ca mustele la cacat.Sunt dezgustatori aia, nu altceva.

| LostInDreaMs09 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-a auzi ce tupeu ai in tine.Mai intai uitate la tine si apoi comenteaza de ei. Daca tie nu-ti place nu inseamna ca nu ne place nici noua.Si invata fata sa vorbesti mai frumos! Sa te ia pe tine naiba.Nu pe ei.Sa sti ca comentariu tau este dezgustator, nu ei.

| adeadelina9998 explică (pentru anonim_4396):

Cum a spus si LostInDreaMs09,"Mai intai uita-te la tine si apoi comenteaza!"

| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns:

Hey! Asta e un ff. cu LOuis si e super amuzant....merita citit.
http://www.wattpad.com/54224807-7-zile-de-cosmar

| eprubetă a răspuns:

Bună!
Aici este ff-ul meu : http://serinastyles.blogspot.ro/