| Mjdolhfi a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de un site, de unde pot si invata si ceva, dar unde sa imi mai pierd timpulhappy.

Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai intru pe blogul vedetelor. Chiar imi plac subiectele care le abordeaza bendeac si huidu. Le poti vizita introducand numele lor si un punct ro la sfarsitwinking.

8 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

TPU e dp parerea mea singurul site de unde chiar poti invata multe;;) sau pe : http://www.divahair.ro/ aici poti gasi tot ce e nou in materie de moda.
te pup:*

| Marii a răspuns:

Www.descopera.ro - zilnic imi pierd timpul pe site-ul asta. :)

| arrriadna a răspuns:

Wikipedia

| buburuzaucigasa a răspuns:

Zilnic stau pe TPU.Aici poti invata multe lucruri din greselile/povestile celorlalti utilizatori.

| Katalynutza99 a răspuns:

Www.conquiztador.ro te distrezi si inveti mai multe lucruri si in plus poti vb si cu alti concurenti. apropo Evan care e numele tau de pe quiz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.conquiztador.ro

Joc de unde poti invata ceva. :)

| evotutorialsdotcom a răspuns:

Http://tring.kiis.ro/ se ocupa cu tehnologia si cu rezolvare de probleme mie sincer imi place e educativ