| AndreeaG a întrebat:

Pe ce site-uri sa-mi pierd timpul?:*

12 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde si de subiectele de interes. Pe langa cele de mai sus as pune si dimensiuni.ro

| Shuellen a răspuns:

Pe site-uri cu muzica care iti place, site-uri cu jocuri, pe TPU care deja iti pierzi vremea...Sau te uiti la un film la Tv pe mess, pe un chat, pe skypebig grin

| hiphopbeatz a răspuns:

Http://www.220.ro/prodexecu
o emisiune on-line.geniala.

pace!

| AndreeaG explică:

Da, e adevarat, viata e scurta si nu trebuie irosita!:*. Dar cateodata chiar nu am ce facelaughing

| eveline a răspuns:

Pe TpU normal.Cu ocazia asta faci si un lucru bun, ajuti oamenii, nu-i asa?

| Dyallex a răspuns:

Toti pentru unuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici, pe TPU, You tube, etcwinking. PS, pe astea ma uit cand stau la calculatorwinking:p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.TPU.ro;;)
www.youtube.ro
www.remi-online.ro
www.gsp.ro, de cateva zile, am inceput sa fiu preocupata de meciuri :)), poate ma simt atrasa, pe viitor, de fotbalisti :)):)).
De obicei, mai intru pe blogul vedetelor(bendeac, dan negru, huidu)