| IonutSava a întrebat:

Dati-mi un server de metin privat pe care sa cresc repede si sa fac yang imediat si sa mearga dau funda.

Răspuns Câştigător
| OctinioSlatina a răspuns:

Www.metin2tim.ro, Este in romana si cresti destul de repede, Funda?

6 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut si pregateste FUnda. Iti zic un metin privat dar este in limba italiana incepi CU 2KK si de restul te ocupi. Iti garantez ca cresti f repede si de bani o sa ai parte. CAuta pe google candylonju happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin2 mondial. scuze dar nici eu nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mondialmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
nai gasit mt candylonju e misto ala decat mt 2 ro

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
Metin2TDL
si daca mai vrei ma contactati pe id de mess : djsergiu_2000@yahoo.com
Funda?

| Carpaci_Manu_1996 a răspuns:

Man ai ancercat mt 2 speed sau mt 2 mation sau mt2 united ai misto dar eu caut un alt metin frumos