| elyroxy a întrebat:

Dati si mie niste metode usoare de slabit de a fc un abdomen plat :ex de diste dar nu prea grele exercitii nu prea complicate dar care sa aiba efect vizibil sad

1 răspuns:
| Pandarzv a răspuns:

Hmm... metode usoare.
Te duci la nutritionist, iti da un regim, nu e greu regimul, si faci abdomene seara vrei 50 - 100 abdomene in fiecare seara dar cu pauze intre ele, adica o serie de 10 - 20.
O sa se vada efectele destul de repede, aproximativ 1 luna - 2 depinde si de greutate.
In orice caz fa asa cum am zis si o sa ai si forme si o sa si zlabestiwinking