| CreEppY a întrebat:

DAU FUNDA!
Ce site-uri stiti pentru o zgarda si o lesa pentru un caine Jack Russel Terrier, sa fie bune si daca se poate acelasi site.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| raducu1205 a răspuns:

Http://www.zooplus.ro/shop/caini/lese_zgarzi_caini Uite de aici.
Funda?

| CreEppY explică (pentru raducu1205):

Nu poti sa imi dai tu ceva potrivit, o zgarda, o lesa si sa imi dai un site de unde pot lua pui sau daca e bun ala, daca da pui.

3 răspunsuri:
| CreEppY explică:

Si inca ceva, de unde as putea lua unul, am gasit aici dar nu stiu daca e pui, vreau sa fie rasa pura, mai ieftin dar pui. http://www.canisapremium.ro/caini_jack-russel-terrier-de-vanzare_120/ Daca stiti ce e, pui sau adult ziceti, adica cum se vinde, sau dati-mi voi un site de unde pot lua.

| raducu1205 a răspuns:

Pai normal ca e bun.
Funda?