| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Stiti ceva jocuri frumoase? (NU pe calculator sau telefon) ma refer la ceva jocuri gen: monopoly etc...dar sa fie educative si de 18+ sau de relaxare cu prietenii (afara de carti) ceva idei happy

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Stiu un joc, dar e pe calculator. Dar e prea epic, si nu e de descarcat. Deci, descarci 6 poze de pe net, 3 "bune" (cu fete de exemplu) si 3 "rele" (handicapati, mucosi, grasi, etc). Apoi incadrezi toate cele 6 poze pe ecran,si le dai zoom la fiecare pe un loc unde sa nu se distinga poza. Apoi, cu fiecare prieten faci asa "Urmatoarea imagine ce o alegi o sa fie iubita ta". Daca pica fata frumoasa, e bine de ala, daca un gras, puteti rade de el XD.

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Asa te distrezi tu?laughing

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Si care e problema ta? Tu faci cu matematica sau ce? laughing))))))

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Sunt la filologie. laughing