| SayCheesexD a întrebat:

DAU FUNDA! vreau sa stiu cum sa imi eliberez catva spatiu din local disk c sau d...Am the sims 3 [original] si nu am cum sa il instalez pentru ca nu am destula memorie.Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti obtine spatiu stergand ce nu ai nevoie intr-una din cele doua partitii(cu uninstall ori Remove), stergi apoi si din Recycle Bin (daca ai ceva acolo), muti in cealalta partitie ce poti muta si apoi mai dai o defragmentare in partitia pe care vrei sa instalezi jocul. Succes si numai bine!

| upgrade a răspuns:

Stergi ceva din D de care nai nevoie. Apoi defragmenteaza cu http://www.filehippo.com/......28f7521f7/
Daca nu te descurci da-mi un mesaj.

| Maryan14 a răspuns:

E simplu sterge programele care nu le mai folosesti

| VLadGr a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer -> advanced -> performance -> advanced-> change si pui size ala de sus mai mare si pui acolo memoria mai mare;)
http://img515.imageshack.us/img515/4909/reci.png Asta sau mergi in start -> control panel -> remove program si dai acolo remove la ce nu'ti trebuie.

| Mariiia_4884 a răspuns:

Hei, pai, mai sterge din jocuri sau muzica ce ai tu pe acolo, sau ce vrei, pentru ca. altfel nu ai cum funda?kiss

Întrebări recente