| SherKan19 a întrebat:

Dc nu imi merge call of duty 2 ...la single player ...am intrat si cu craku. un baiat a zis ca trebuie niste patch.imi puteti da linkul sa le descarc si cum le instalea
Raspuns urgent

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Merge si fara patch, patch-ul doar corecteaza unele buguri si imbunatateste putin performanta, cel putin la call of duty 2 patch-ul este in special pentru multiplayer.

Daca nu iti merge pot fi 1001 de motive! Sigur ai resursele necesare pentru a-l juca?

| MaPisPeGayNuImiPlacHomoSexualii13 a răspuns (pentru JaJe):

Auzi. am si eu o problema am instalat call of duty 2 si numa multiplayerul imi merge si la single imi zice sa introduc cd-ul... ce sa fac ca sa mearga?

| MaPisPeGayNuImiPlacHomoSexualii13 a răspuns:

Si pe mine va rog sa ma ajutati... mie imi merge call of duty 2 dar numa pe multiplayer si pe single imi zice sa introduuc cd-ul... Ce sa fac?