| xCascavaalProblemex a întrebat:

De ce azi da pe disney episoadele vechi din Violetta si nu le da in continuare pe astea care urmeaza?

Funditsssa :*happy

Răspuns Câştigător
| KatyCata a răspuns:

Poate pentru ca azi sa spunem ca tu nu ai vazut un episod si saptamana viitoare il da in reluare...Sa fiu sincera? Nu stiu.Nu imi prea place Violetta, dar uneori ma uit.Nu cred ca stie cineva mai exact de ce sau ceva de genul.Nimeni nu poate raspunde perfect la intrebare. Sper ca te-am ajutat! Fundita? Sunt noua pe TPU!

6 răspunsuri:
| わたなべ久美子 a răspuns:

Pentru ca dureaza ceva timp pana dubleaza serialele in romana si episoadele noi apar de luni pana vineri de la ora 18:00 si la aceasta ora difuzeaza episodul care a fost cu o zi in urma sau care a fost vineri. Sper ca ai inteles, o zi buna! big grin

| mihnealuca a răspuns:

Dimineata,da episoade din urma din Violetta, de la ora 18:00 incepe urmatorul episod din violetta, episodul 61!

| mihnealuca a răspuns:

Episodul 61 din Violetta va fi difuzat la tv probabil pe data de 08 Iulie 2013 la ora 18:00, dar este posibil ca cei de la postul de televiziune Disney Channel sa reia episoadele de la inceput sau doar de la episodul 41 nu stiu sigur, dar sa speram ca vor mai continua.

| Petre_Daniel_Tirziu_1997 a răspuns (pentru mihnealuca):

Episodul 61 din Violetta este difuzat la tv pe data de 08.07. 2013 de la ora 18:00.

| Petre_Daniel_Tirziu_1997 a răspuns (pentru Petre_Daniel_Tirziu_1997):

Scuze nu era atunci.

| JustElectra a răspuns:

De fapt... Azi de dimineata ma trezisem, deschisem televizorul si m-am uitat la disney cahannel si spunea ca violetta va revenii pe data de 8 august 2013, cred ca din cauza dublarii in romana si din astea... deci funda din nou? big grin