| cedracumacauti a întrebat:

De ce fetele din clasa a9a sau mai mici isi cauta iubiti? Ce rezolva prin asta?

Răspuns Câştigător
| Emoxi a răspuns:

Nimic! Vor doar sa se dea mari in fata celorlalti, si nu doar fete de clasa a9a au iubiti, ieri in autobuz era o fata de 12 ani care se saruta cu unu de vreo 16-17 ani, ea ce dracu rezolva prin asta? Sunt doar niste copile disperate si proaste care pentru ele sa isi piarda virginitatea e o joaca!

8 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Pentru ca cica e la moda.Asta nu e nimic, n-ai vazut moda aia cu fumatul? laughing La scoala le vedeam pe alea de clasa a 4-a pe la colturi cu tigara in gura. rolling eyes

| Alexandra009 a răspuns:

Nimic! In trecut copii erau obligati sa se casatoreasca la varsta asta cel mult la 20 de ani.Acum la 12 ani ii vezi fumand si cu tot felul de "prietenii".

| Katczinsky a răspuns:

Este o problema a evolutiei lumii. Mai nou copii de 12 ani se plang cat le e de greu...si revenind la intrebarea ta, pe de o parte vor sa aiba iubiti pentru simplul fapt ca si celelalte au, fara a tine cont de propriile sentimente (de fapt la varsta asta nici nu prea au sentimente de genul asta). Nu prea mai exista copilarie; decenta si copilaria s-au pierdut in negura vremurilor trecute, sub un motiv niciodata inteles dar stiut de toata lumea. happy

| carlyhalatz a răspuns:

Ei bine, eu cred ca oricine are dreptul sa iubeasca indiferent de varsta.

| akadeaa a răspuns:

Pentru ca e la moda cica, e "fukin' quăl, gyah"comprende?laughing

| Bogdean a răspuns:

De proaste

| EllaBăăăăă a răspuns:

-> Unele fete cauta iubiti, ca sa treaca timpul
-> Altele, ca sa fie "la moda" oh go on
-> Ca sa nu fie singurele din clasa fara iubit
-> Pentru a se lauda thinking
-> Sau pur si simplu pentru a iubii
= ---- >Sunt mii si mii de motive, fiecare cu "piticii" ei ^^.

| Qău a răspuns:

De smecheri.