| DannyyDanutzz a întrebat:

De ce ma pune sa fac test de identitate la contul meu de facebook?
Am facut foarte multi prieteni in scurt timp... asta o fi cauza?

Nu am poze indecente nu am nimic deochiat pe acolo...

CIne stie? Dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e din cauza ca ai dat mult prea multe cereri

| GreyRose a răspuns:

Si prietena mea a patit asta, dar asta s-a intamplat de mai mult timp si atunci nu era obligatoriu sa faca un test de identitate, deci am ajutat-o si rezolvat-o rapid, doar ca nu stiu daca acum este obligatoriu. Daca este obligatoriu, ar fi bine sa il faci, de nu, iti inchide contul. Si da, cauza sunt prietenii. Ai putea sa mai stergi dintre ei, nu cred ca ii cunosti sau vorbesti cu totii.

| Indraznetul a răspuns:

Ok