| LoveMusic a întrebat:

De ce mi`sa raportat intrebarea asta?! crying Care a fost disperat?! "Ce faceţi?! Adică, ia să vedem, care sunteţi prezenţi în acest moment? laughing" Asta era.Cica a fost refuzata pentru caracter irelevant. De ce?! Din moment ce am pus'o la "Conversatii"?!

Răspuns Câştigător
| Art a răspuns:

Pur si simplu nu a avut ce facelaughing...

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Scrie in regulament ca [Prin "intrebari neconforme" ne referim la:
intrebari triviale sau nu pot avea un raspuns obiectiv (Ex: "Cum ma simt astazi?"; "Vara sau Iarna?"; "Ce faceti?" etc) ] astfel de intrebari vor fi raportate si sterse. Cineva s-a conformat si a raportat-o!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca vrei sa faci prezenta, n-ai decat sa te uiti in partea de sus a primei pagini si vezi userii care sunt online. Nu-i nevoie sa pui intrebari de genul.

| Arthur a răspuns:

Dragă @FamouSs GirL, pentru categoria conversaţii şi pentru vârsta ta, nu mi se pare o întrebare deplasată. Era o vreme când un fost user punea la câteva zile o întrebare de genul acesta, cred că o cunoaşte toată lumea, dar nimeni nu i-a raportat-o vreodată pentru că avea gura cam mare.
Învaţă să te acomodezi pe TPU. Şi eu am avut parte de câteva raportări printre care un tip lipsit total de simţul umorului şi frustrat, mi-a raportat o simplă epigramă, care bineînţeles a fost ştearsă. Ţi-o şi dau :
Computerul meu a strigat,
Luând un aer foarte revoltat :
-Nu tu eşti cel ce m-a creat,
Din multe componente eu m-am adunat
Şi întâmplător apoi singur m-am programat...
Aşa ca stai liniştită, aşa e cu Toţi pentru unu. Succes în continuare!

| Flav a răspuns:

S-a invadat site-ul de copii. Acum, mai nou, mai au si pretentii. Roiul pe matrimoniale cu voi, pokemonilor!

| asya a răspuns:

Pentru ca pentru asta exista forum! Vezi acolo sus scrie,, discuta live". Site-ul acesta a fost creat cu scopul de a ne ajuta unul pe altul cand avem o nelamurire, o problema! Uite datorita intrebarilor tale si nu numai site-ul devine unul comun ca toate celelalte! Ganditi inainte sa puneti o intrebare!

| Firefly a răspuns:

Pentru ca este o intrebare stupida.Scrie clar in regulament:
"Prin "intrebari neconforme" ne referim la:

* intrebari triviale sau nu pot avea un raspuns obiectiv (Ex: "Cum ma simt astazi?"; "Vara sau Iarna?"; "Ce faceti?" etc)"

| DeyCj a răspuns:

Păi depinde de ce întrebare ai pus.Eu presonal nu fac astfel de voturi deoarece a întreba nu este nimic rău chiar dacă este o întrebare oricât ar fi de banlă. happy