| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare: Ştiti cumva care este adresa de e-mail a vre-unui administrator de pe YouTube?
Refuzată. Motivul: Caracter irelevant. Ce, Dumnezeu, e aşa irelevant la întrebarea mea?

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

@Atotstiutorul: Acolo m-am uitat şi eu. Dar am întrebat de o adresa de e-mail, acolo nu e trecută nici una.

| ✿puffa✿ a răspuns:

Stiu cum e si mie mi s-a intamplat
~>sfat:da un copy paste si scrie astfel intrebarea pana o aprobalaughingeu asa am facuthappymerge daca e cazul nu te lasa invins pune intrebarea cu hotarare si nu te da batut...
oricum s-ar putea sa ai un "prieten" care iti refuza intrebarilelaughing
Cat despre intrebare:nu stiuwinking
Succeshappyhappywave