| asdD a întrebat:

De ce nu mai merge goleador?
imi da ceva de genul
"Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'goleador'@'localhost' (using password: NO) in /var/www_goleador/connect.inc on line 3
mysql_connect failed!"
P.S.nam avut cont doar azi am auzit de el si nu mere

10 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Nici mie nu-mi merge probabil e de la internet ca de la windows nu poate fii.
Eu am RDS, si nu imi merge nici de pe laptop care are Vista si nici de pe calc care are Windows XP

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Este o problema din partea lor happy Nu e nimic de la tine

| Mihai03 a răspuns:

Au ei o problema. Se pare ca au o eroare de conectare mysql. Revino mai tarziu, probabil vor reusi sa o rezolve.

| Alin-Dragos a răspuns:

Nui bun contul sau parola tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei.La nimeni nu merewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece nu meere goleadoruu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca is ei prosti si nu pot rezolva o problema tehnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroare de conectiune la baza de date mysql

| ??l?? a răspuns:

Pentru ca zice ca nu merge conexiunea.