| JessyF a întrebat:

De ce nu primesc raspunsuri la majoritatea intrebarilor de pe TPU? Fundaa tongue

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Din mai multe motive.
1. Apar întrebări multe într-un timp scurt și nu le poate vedea lumea pe toate.
2.Nu toti useri au conoștințe vaste, iar cei care le au por și simplu nu u văzut întrebarea.
3.Sunt ignorate.

15 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Fiindca pui intrebari stupide

Răspuns utilizator avertizat
| raluk27 a răspuns (pentru JessyF):

Da, pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad ca ai primit raspuns la toate. Chiar daca la unele doar 1-2, dar sint intrebari de cancan intre vedete, nu stie toata lumea asa ceva, sau nu-i intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim sa raspundem la anumite intrebari, iar pe unii nu ii intereseaza.

Eu am pus o intrebare la care am primit un singur raspuns care era dat la misto.

| Hevnoraak a răspuns (pentru anonim_4396):

Uită-te la întrebarea care ai pus-o.

| Park1Suin a răspuns:

Unii pur si simplu nu le pasa.Altii nu stiu raspunsul.Si eu am patit asa cu unele intrebari.Dar am o intrebare care are 50 de raspunsuri.

| TheDifference a răspuns:

1. Ai primit la toate
2. Uita-te si tu la intrebarile tale: Ce inaltime are x? cum invata y? Ce ne pasa noua si de unde dracu ai vrea sa stim?
3. Tu ai o obsesie pentru sex si ai doar 12 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| TheDifference a răspuns (pentru JessyF):

Asa si eu si stra-strabunicu si alte 60000 de persoane ne folosim de acest site, dar folosim conturi diferite.

Răspuns utilizator avertizat
| TheDifference a răspuns (pentru JessyF):

Nu, pentru ca esti doar o fetita de 12 ani care ajunge la pubertate si nu stie ce sa mai faca sa capete atentie. Si da, intrebarile tale sunt stupide.

| hotdesire a răspuns:

Intrebarile indecente sunt sterse din cate am vazut. intreaba-ti prietenii in privatewinking

| Geoツ a răspuns:

Fiindca nu suntem experti in toate domeniile. Poate subiectul intrebarilor tale nu s-au aflat printre preferintele altora. Asta e. happy

| Eric1609 a răspuns:

Si eu patesc asta. Daca vezi ca nu ai primit raspuns pune alta intrebare asemanatoare cu prima si/sau schimba categoria! Bafta!