| sara2523 a întrebat:

De ce nu putem sa fugim in vise? :/

14 răspunsuri:
| joanamm23987465 a răspuns:

Pentru ca esti om. Oamenii fug unde vor, dar nu in vise happy. Cred ca esti trista :

| sara2523 explică (pentru joanamm23987465):

Nuu...era doar curiozitatewinking

| LTAA a răspuns:

Pentru ca automobile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta de unde ai mai scos-o?

| sara2523 explică (pentru anonim_4396):

ĂĂĂĂĂĂĂ...din studii! WoW! Sa stii ca nu le scot eu asa, din cap...Doamnee

| anonim_4396 a răspuns (pentru sara2523):

Pai asa ma gandeam, ca din cap le scoti happy
Nu stiu ce studii ai gasit, dar nu-s bune. Daca unii nu pot sa alerge in vis sau poate chiar pot dar nu isi mai amintesc, asta nu inseamna ca toti oamenii nu pot sa alerge in vis.

| TOOL a răspuns:

Da cine zice ca nu poti, doar tu iti controlezi visul nu, si daca vrei sa te trezensti dintr-un cosmar, strigi cat poti de tare.

| Radu1015 a răspuns:

Viata e curda sad

| JIJ a răspuns:

Credeam ca sunt numai eu. But...e interesant, nu stiam ca-i o chestie generala. ^^

| BountyWG a răspuns:

Asta m-am intrebat si eu.Nu am vrut sa intreb oamenii caci am crezut ca or sa ma creada nebun.Nici eu nu pot sa alerg si ma misc asa incet...

| sara2523 explică (pentru BountyWG):

In sfarsit, cineva care intelege!

| hp8510p a răspuns (pentru sara2523):

Nu stiu...si asta e cam aiurea sa nu poti fugi...am avut cateva cosmaruri din cauza ca nu pot fugilaughing

| BountyWG a răspuns:

T-am dat add friend.Hai sa vorbim ceva la mesaje.

| Canabis007 a răspuns:

Pentru că este aceea mentalitate.