| Clever a întrebat:

De ce uneori nu poti sa conversezi cu o fata chiar daca nu esti deloc timid?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca circumstantele nu-ti permit si nu simti nevoia sa o faci

| Dannyjj a răspuns:

Daca iti place de o fata, te gandesti sa nu cumva sa-i zici ceva si ea sa se supere, nu vrei sa o pierzi, asa ca ori nu vorbesti prea mult, ori ramai blocat, ori te gandesti la ce sa zici(asta daca te-ai pierdut).

| Razvan a răspuns:

Pentru ca e mai dificil sa porti o conversatie cu o femeie decat cu un barbat.Parerea mea. Femeile sunt ceva mai pretentioase la capitolul subiecte de conversatiechatterbox

| cornculapte a răspuns:

Probabil pentru ca te intimideaza ea. Esti atras de ea, o placi, o simti superioara... poate de frica sa nu spui/faci ceva gresit si sa fii inteles gresit pe urma sau sa-si faca o parere proasta despre tine.

| Derye a răspuns:

Cum a zis si alex94 asta se intampla cand e vorba de sex-ul opus. Si fetele au problema asta, dar ele se prefac neinteresate, plictisite...si asteapta de la baieti sa deschida un subiect. Se intampla pentru ca o vezi frumoasa, si te consideri inferior. Dupa ce capeti experienta cu fetele problema dispare. =)

| madalicious a răspuns:

Poate fiindca fata aceea ori nu este interesanta, ori nu are chef de discutii, si pana la urma asta il afecteaza si pe baiat, care nu mai are chef sa vorbeasca cu aceea tipa. Mai ales cand o vede, neinteresata de subiect.

| Stefanaaa a răspuns:

smug, Gandeste`te la ce sentimente ai pentru ea. smugsmugsmug

| Narfundo a răspuns:

Te referi la sexul opus.Nu este neaparat la o fata.De multe ori nu stim cum reactioneaza o persoana de sex opus...asta pentru ca nu prea avem asa multe experiente probabil...

| ioana_5584 a răspuns:

Poate nu aveti subiecte comune sau nu stie ea cum sa-ti vorbeasca cine stiethinking am patit-o si eubatting eyelashes

| Gandhi a răspuns:

Probabil o placi prea mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o placi, simti ceva pentru ea si nu iti gasesti cuvintele?big grin Pentru ca [,] chiar daca esti tu cel mai tupeist din lume atunci cand esti in fata ei ti se ineaca corabiile... o placi, o placi prea multhappy. Asta`i clar:d.