| anonim_4396 a întrebat:

Cum poţi afla fară ca sa conversezi dacă o fată te place?

Răspuns Câştigător
| kittysor a răspuns:

. din gesturi happy
daca rade cand te vede, daca incepe sa faca "spectacol", adica incepe sa vorbeasca mai tare!
Eu nu sunt de parere sa trimiti pe alta/altu s-o intrebe ----fiindca exista marea probabilitate sa nu recunoasca! Cel mai bine o inviti undeva!
Sau vrei doar sa stii daca te place ca apoi "sa te joci cu ea"?

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Pai poti pune un prieten sau o prietena sa o intrebe pe respectiva fata daca te place happy

| goodfriend a răspuns:

Intr-o zi i-am scris pe un siti ca o plac. Ea mi-a raspuns : de ce nu-i spun in fata? Eu nu i-am raspuns mi-a fost rusine!