| Altadata a întrebat:

De ceva timp eu si cu inca doi prieteni am pus la cale ca vara asta sa nu o petrecem acasa eu facand 18 ani ceilalti doi prieteni ai mei unul tot de 18 si unul de 19 ani. dupa multa bataie de cap si multe ore pierdute am facut rost de 6 bilete la TOMORROWLAND, 6 bilete pentru ca vroiam sa le luam si pe prietenele noastre. Aici a aparut problema una dintre fete are 18 dar celelate doua fac 18 ani una in septembrie si una in decembrie. Iar festivalul incepe pe 24 iulie si ele no sa aiba 18 ani. Deci va intreb care stie cele doua fete vor putea intra la festival cu noi deoarece noi avem 18? Am nevooe de un raspuns corect cat mai repede.
Funda.

Răspuns Câştigător
| ReptilianSwerve a răspuns:

Pe scurt, daca fac 18 in 2015 e ok.

2 răspunsuri:
| Altadata explică:

Linkul pe care mi l-ai dat tu la site (suntserios) nu se incarca pe tableta de aia am incercat aici. Nu te teme am apelat pe TPU dupa ce am incercat pe google.