| Alexa_3478 a întrebat:

De curand am descarcat un program de trucat poze. se numeste Photo Instrument, modifica pozele foarte bine. dar nu pot sa le salvez! Imi cere "registratios key" am cautat si pe google dar nu am gasit nimic. Ma poate ajuta cineva va rog!

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Si eu am programul si nici eu nu le pot salva dar nu ma deranjeaza asa tare ca le iau cu printscreen...
Incearca sa descarci programelul asta [ProduKey] ca iti gaseste registratios key pentru. orice program:)
http://onlyzombie.com/....../index.php

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca imi si ziceai ce versiune de program ai, poate iti dadeam o cheie.
asa... ia-l pe asta de aici, ca vine cu tot cu cheie din aia dinamometrica http://www.h33t.com/......etails.php

| Alexa_3478 explică:

ESTE 3. 1 programul!

| AnemonaP a răspuns:

Inseamna,, registratios cheie"

| Klara a răspuns:

Las-o balta :-j Cel mai bine, dupa ce editezi poza, ii faci o captura cu Photoscape ( www.photoscape.org daca nu l ai) si salvezi poza editata prin Photoscape... e simplu.si eu folosesc metoda asta:P

| chocolatte a răspuns:

Dragilor.am descarcat si eu programul asta de poze de la linkul dat de @Abh si am o problema imi salveaza pozele dar cand le deschid nu se deschide ca o fotografie ci ma duce din nou in program la poza modificata (o salveaza cu terminatia "phin" si inainte mergea sa le redenumesc le puneam eu jpg si mergea dar la alte programe de poze) ma puteti ajuta.Va roog!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am programul si nici eu nu le pot salva. Dar fac un print screen, dau Paste pe Paint, o salvez, iar apoi o tai pe Photo Scape astfel incat sa ramana doar poza dorita.