| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Cum salvez pozele la photo instrument?

Răspuns Câştigător
| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Faci printscreen si cropezi in photoinstrument happy

3 răspunsuri:
| kindy => andra a răspuns:

Faci print screen ( e un buton la tastatura) si apoi intri in parint si dai pastehappy si gata apoi salvezi poza cu ajutorul paint'uluihappy

| adry_4721 a răspuns:

Pai trebuie sa te inregisrtezi.Cand inchizi nu iti spune sa o salvezi? daca da acolo terbuie sa te inregistrezi daca nu nu stiu.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca oricine pune intrebarea asta.
mda.
si eu mi-am pus`o la inceput.
dar pe parcurs. imi venise o idee.

aceasta idee poate fi pusa in practica numai daca ai : photoscape, paint si photointrument desigur...
cred ca cu totii am auzit de acel buton din partea dreapta a tastaturii [asa e la minebig grinblushing]
pe nume :" print screen"...
treaba este foarte simpla. deci... pentru inceput iei o poza si o editezi pe photointrument cum vrei tu! dupa, faci print screen cum au zis si cei dinaintea meawinking. si daca ai photoscape sau alt program cu care poti sa crop"ezi" pozele. va merge treaba foarte bine, dupa ce ai dat printu` te duci in panint, si dai paste. lipire. depinde in ce limba ai pc`u :d
dupa ce tia aparut poza mare in paint dai save si o salvezi unde vrei tu,
dupa. mergi in photoscape [nu neaparat] si scropezi din poza numai ce ai editat in photoinstrument!winking
si dupa poti sa mai umbli putin la luminozitate chatterboxbig grin
sper ca ti.am fost de folos:*
astept funda:d