| idc a întrebat:

De curand mi-am instalat san andreas(de pe un cd de la varul meu) si nu stiu ce are ca merge repede, timpul trece tot la fel de repede...cand ma duc la o intalnire cu prietena mea timpul merge asa de repede incat zice ca am abandonat-o...nu mi se intampla asta numai la san andreas si la real gta 3 va rog imi spuneti cum pot sa rezolv aceasta problema. unde sa dau?

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Pai cred ca este un cod. un chat. tasteaza codul asta cand esti in joc " SPEEDITUP " (fara ghilimele ) si poate iti revine la loc daca iti merge mai repede mai pune-l odata big grin bafta