| RoxanaGhost a întrebat:

De curiozitate, cam cât ar costa un tatuaj cu text? big grin

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Pretul depinde de mai multi factori: marime, daca se foloseste sau nu culoare (cele realizate exclusiv cu cerneala neagra costa ceva mai putin), complexitatea modelului etc. Poate costa de la 50 RON pana la 500 RON.

| ImCalledLamă a răspuns:

Vrei tatuaj? Eu vreau pierce laughing Da nu imi pun ca sunt prea mica si ma plictisesc repedehappy

| RoxanaGhost explică (pentru ImCalledLamă):

Eu am aproape 14 laughing La anul vreau să-mi pun pierce sub limbă laughing

| ImCalledLamă a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Esti sora pe care nu am avut-o! laughing Numa ca eu vreau in buric sau in buza. Da ai tai te lasa?

| RoxanaGhost explică (pentru ImCalledLamă):

Nu ştiu.Dar dacă nu pot la anul îmi fac într-a 9-a laughing smug

| ImCalledLamă a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Maleficaaaa ce note ai?

| RoxanaGhost explică (pentru ImCalledLamă):

10,9,8winking

| ImCalledLamă a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Malefica desteaptalaughing
E sora mea!
Pai daca ai note mari si iei un 10 in teza sau ceva important drept rasplata un piercewinking

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Bună!
In jur de 500 de lei, dar depinde și de mărime si culoare.
O zi bună!