| Ana00005 a întrebat:

De la ce varsta poti devenii dublator de voce?

Răspuns Câştigător
| MihaellaMaddi a răspuns:

Din cate stiu eu, de la ce varsta vrei tu. Depinde in ce scop vrei sa faci asta :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricând, nu contează varsta. Vezi...ti-am spus eu ca o sa gasesti ceva. happy

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu-i ceva de viitor si nici nu stiu daca ma vor primii, sunt cam rrita si daca nu reusesc sa controlez asta... chestia cu dublajul e ca sa strang bani, dar cand voi fi adult vreau sa ajung in Japonia.Habar n-am daca voi reusi ceva,dar stiu ca acolo tot vreau sa ajung.A,da,daca ai nevoie de vreo informatie (despre anime si manga), adica care este procesul de creare, vize si cetatenie, etc (in caz ca vrei sa le faci acolo), spune-mi si iti zic.Stiu multe, m-am interesat mult timp despre astea.

| fataciocolata a răspuns:

Nu are importanta varsta