| 123branzapute123 a întrebat:

De unde pot cumpara un cub rubic dar undeva prin bucuresti in sec 2 sau 3

Răspuns Câştigător
| lulugabi a răspuns:

In dristor sectorul 3. Este o librarie mica.Si eu o sa ma duc sa imi iau

| 123branzapute123 explică (pentru lulugabi):

Unde e mai exact tias fi multumitoare daca miai spune daca e si langa un bloc sau cum se numeste sau langa cv ca imi dau seama

| lulugabi a răspuns (pentru 123branzapute123):

Deci e metroul de la dristor si pe partea cealalta este un magazin cu covrigi,si gogosi,este chiar la gura metroului, apoi cum e metroul de pe partea cu gogosaria, tu o iei spre baba novac, este un magazin de haine si un fast-food iar langa este un magazin mare care are si o mica librarie in el, trebuie sa il vezi ca are niste scari, si intrebi de cub rubic. Sper ca te-am ajutat. Daca m-ai ai o nelamurire sa imi spui

| 123branzapute123 explică (pentru lulugabi):

Mersi mult sper ca eu si mama sa mergem acolo luna asta

| lulugabi a răspuns (pentru 123branzapute123):

Nu ai pentru ce

| lulugabi a răspuns (pentru 123branzapute123):

Am uitat sa spun este 4 lei cubulbig grin

| 123branzapute123 explică (pentru lulugabi):

Aha mersi iarasi

9 răspunsuri:
| Maream a răspuns:

Pai poti sa iei de la magazine de astea chinezesti cu jucarii, etc sau daca nu de la librarie.

| lulugabi a răspuns:

Mersi pentru funda

| lulugabi a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Uite acela este metroul si este peretele acela albastru si putin inainte.