| Cosmin99_8616 a întrebat:

Dece nu merge metin2 united e offline si nic site nu merge va rog cel mai bun si lung raspuns primeste fundabig grin.

12 răspunsuri:
| Genesis29 a răspuns:

S-a inchis. Din cauza ca erau prea multe buguri si nu le mai puteau controla. Au inchis si forumul pentru a nu pune nimeni intrebari direct lor. Din pacate nu se va mai deschide, dar nu e un sfarsit de lume.

| Your4Ever a răspuns (pentru Genesis29):

Stiu cum este, si eu am patit chiar acum la fel ca si tine dar s-a inchis de finitiv si la mine a luat 5 ore si 14 minute sa se incarce imi pare foarte rau pentru ca eram GM aveam nivelul 127 si eram war cu king+9 cu pietre+8.

| DroopyDroop a răspuns:

Acest metin are host el nu merge din cauza unor probleme micute se va aprinde incurand sa va jucati va fi deschis dar mai asteapta putin sa rezolve probleme ''domnii''! FUNDA! plz

| kissmypixles a răspuns:

Nici pcul nu mai accepta metinullaughing Este mult prea de rahatrolling on the floor

| ImLost a răspuns:

Unul dintre putinele metine foarte bune pacat. un asa metin mai rarhappy

| Mar1juan4 a răspuns:

Si parerea mea este tot asta ca s-a inchis definitiv chiar imi pare rau am fost printre cei mai buni

| alexxftwnr1 a răspuns:

Poate fac astia ceva si l-au inchis incarca peste 30 min. si o sa mearga!

| mafiotul69 a răspuns:

Nu mai merge s a inchis din cauza ca erau prea multe buguri si prea multi playeri

| mafiotul69 a răspuns:

Da s-a inchis de tot ...pacatcrying

| claudiu99_5984 a răspuns:

Si eu regret ca s-a inchis pentru ca aveam iteme bune:king2 sura, holy sword+9, totu epic, lunara+4etc

| edylion123 a răspuns:

Ba da prosti mai sunteti ma

| Your4Ever a răspuns (pentru edylion123):

D si mie mi s-a intamplat chiar acum la ora 18:04 si data de 29.11. 2011 si imi pare foarte rau, eram GM avea king de war +9 cu pietre +8 etc...