| Agradável a întrebat:

Deci, maine incepe scoala nu?

Deja vad intrebari despre temele pentru scoala laughing

Copii aceea nu isi pot face singuri temele? ( trist... )

Răspuns Câştigător
| denisacosmina98 a răspuns:

Da, mâine începe şcoala.
Ar trebui să te pregăteşti de raportări.hee hee
Oricum ei au de pierdut, pentru că dacă nu-şi fac singuri temele, nu vor învăţa niciodată să gândească cu adevărat. Treaba lor.

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Daca nu ii duce mintea normal ca nu isi pot face tema. Si chiar daca pun o intrebare aici in legatura cu tema, nu le da nimeni un raspuns ca lumea. Mai bine ar face un efort(intelectual desigur) si si-ar scrie singuri.

| Sconcsiş a răspuns:

Ei acum îşi fac temele de vacanţă. Să speram ca azi să fie o zi cât mai lungă :p

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Stai linistit/a ca si in timpul vacantei s`au postat intrebari legate de teme. Oricum, unii poate chiar nu au inteles si nu stiu sa faca. Dar totusi, cand vezi ca din 10 intrebari 2-3 sunt legate de temele pentru scoala, este lipsa de respect.

P. S: Nu toti incep scoala maine. Unii o incep lunea viitoare :p. Asa ca si saptamana asta va fi putina lipsa a acestor intrebari.

O zi buna!

| Abcfunny a răspuns:

Intradevar maine incepem scoalastraight face

| Isa a răspuns:

Vai ce enervanti sunteti toti si ce daca vrem sa postam intrebari despre teme pentru ca oricum nu ni le facem si alea care is facute sunt de pe net