| Levya a întrebat:

Deci,pana la urma cum se termina Shugo Chara? Amu ramane impreuna cu Ikuto? Funa, si daca puteti lasa si link-ul cu ultimul episod ar fi tare big grin

Răspuns Câştigător
| TsukikoChan a răspuns:

Nu ramane cu Ikuto deoarece lipsesc episoade.Pentru ca animeul nu este vizionat de multi oameni nu s-a continuat Shugo chara Party si nici nu s-a facut sezonul 4! Ce pacat.Imi doream mult sa il vad.

| TsukikoChan a răspuns (pentru TsukikoChan):

Veeeeeeești! Exista Shugo Chara sezonul 4 manga! Sigur o sa apare si anime! Da da da da da!

| Levya explică (pentru TsukikoChan):

De unde stii? Unde le gasesc? Spuneeeeee!

| Larisalivita a răspuns (pentru Levya):

Unde ati vazut tot sezonul unu rosub? Please.

4 răspunsuri:
| TsukikoChan a răspuns:

Păi cauta un program manga o sa gasesti sigur.Se numeste Shugo Chara encore.