| PrintZuko a întrebat:

Deci problema sta cam asa! Cineva si-a facut pagina de facbook o pagina de aia"sa dai like"ca a unei vedete....intrebare e, cum o pot face o pagina obisnuita de facebook?

Răspuns Câştigător
| Concu_Denisa_1975 a răspuns:

Intrii pe facebook si dai la setari unde printre alte sugestii gasesti {creeaza o pagina} de acolo te vei decurca tu. Sper ca te-am ajutatwinking. Funda?

| PrintZuko explică (pentru Concu_Denisa_1975):

Iti dau o funda pentru ca esti o simpatica si jumatate!

6 răspunsuri:
| iulyan_9096 a răspuns:

Nu poti!

| Cosmmy a răspuns:

Iti faci un nou cont pe facebookwinking

| Concu_Denisa_1975 a răspuns:

Intrii pe facebook si undeva si la setari ai {creeazati o pagina} si dai acolo

| Concu_Denisa_1975 a răspuns:

Intrii pe facebook si undeva la setari ai {creeazati o pagina} si dai acolo

| PrintZuko explică:

Mda....alta idee.....ca raspunsul asta chiar nu mi-a placut