| headdesk a întrebat:

Doar de curiozitate. Citeşte cineva Homestuck p-aici? Also, există vreo comunitate românească de fani... gen un forum sau ceva? I can't find s**t on Google.

10 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Nu

| headdesk explică (pentru crmr):

Mersi, aveam nevoie de-o confirmare.

| GrellSutcliff a răspuns:

Uhm, si mie imi place homestuck. mi se pare putin cam mind-f*ck dar chiar vreau sa aflu cat mai multe despre el... adica tot =]]]]]

| Captoresque a răspuns:

Da, sunt si eu pe aici. Sunt la zi. Mi-a schimbat viata, jur, e cel mai bun lucru care mi s-a intamplat de vreun an de zile!

| IulyMarin21 a răspuns:

Eu citesc homestuck si am gasit un forum http://rostuck.forumgratuit.ro/;)

| MariaDiana03 a răspuns:

OMG
Iubesc Homestuck!

| Gabriella_Alice_1996 a răspuns:

De fapt, da exista cativa fani.(eu, de exemplu)
Insa de o comunitate n-am auzit inca.Pacat.

| Gabriella_Alice_1996 a răspuns:

Fani, da. O comunitate, din pacate nu.

| Barta_Petra_1998 a răspuns:

0MG cineva din R0mania big grin
Hey~Da...cam eu tongue
Şiiii nuprea._." Nimeni nu este interesat de un webc0mic aşa de tare D:

| Racoviteanu_Maria_2001 a răspuns:

Homestuck! Yasss il iubesc >u< pacat ca nu e prea raspandit la noi in tara :'D nu stiti cat ma bucur ca am vazut raspunsurile voastre! Credeam ca sunt singura pe-aici. Romanian Homestuckies rise up!