| QUM a întrebat:

Dupa ce mi-am facut un id am dat la contact detail acolo si am pus un nume ( ala cu care apar in lista la prieteni) si zilele astea l-am schimbat dar apare numele nou doar in lista mea ...la restul le apare tot la fel cum il aveam inainte sad cum pot sa fac ca sa le apara si lor numele nou ...ca nu stiu crying

2 răspunsuri:
| QUM explică:

Mersi :*

| KidNebunn a răspuns:

Hei,apare sus butonasul actions/send my contact details, apoi marchezi toata lista dai next, apoi apar detaliile tale si apesi save&close si apoi finish... Sper ca am fost de ajutor. happy